Za nami wszystkie cztery turnieje w ramach Ogólnopolskiego Cyklu Turniejów Amatorskich PACIFIC Open 2014. W imprezach, które miały miejsce w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i Iławie zawodnicy i zawodniczki rywalizowali o cenne nagrody. Łączna pula nagród w tegorocznym cyklu wyniosła około 15 tysięcy złotych. Podczas każdego z czterech turniejów losowano wśród uczestników rakiety PACIFIC BX2 X Feel Tour o wartości 760 zł każda.

IŁAWA 20-22.06. 2014 r.

W dniach 20-22 czerwca korty TTZ w Iławie stały się miejscem zmagań tenisistów w kolejnym turnieju Ogólnopolskiego Cyklu Turniejów Amatorskich PACIFIC Open 2014. Zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w kilku kategoriach. W rywalizacji singlowej panów +40 zwyciężył Dariusz Kardaś, w kategorii +50 najlepszy był Marek Gutjar, a w deblu +40 bezkonkurencyjni okazali się Wiesław Brzeziński i Jan Rafalski. W turnieju OPEN kobiet pierwsze miejsce przypadło Agacie Nosko.

Agata Nosko (z lewej), zwyciężczyni turnieju singlowego kobiet w Iławie.

WROCŁAW 17-18.05.2014 r.

Kilkudziesięciu zawodników rywalizowało w dniach 17-18 maja na kortach WCT Spartan przy ul. Spiskiej 1 we Wrocławiu w turnieju w ramach Ogólnopolskiego Cyklu Turniejów Amatorskich PACIFIC Open 2014. Sponsorem nagród dla najlepszych tenisistów była firma Pacific Polska. Poza nimi, wśród wszystkich uczestników wylosowano szczęśliwca, który otrzymał rakietę PACIFIC X Feel Tour. W kategorii OPEN zwyciężył Pan Maciej Bańdo, natomiast w kategorii +40 najlepszy był Pan Krzysztof Zasławski.

Na zdjęciu zwycięzca kategorii OPEN - Pan Maciej Bańdo z Markiem Brossem, właścicielem sklepu tenisowego Sport-Ski Tenis, dystrybutora produktów marki PACIFIC we Wrocławiu.

Zwycięzca kategorii OPEN turnieju we Wrocławiu - Maciej Bańdo i Marek Bross,

właściciel sklepu Sport-Ski Tenis, dystrybutora marki PACIFIC we Wrocławiu.

WARSZAWA 5-6.04.2014 r.

W Warszawie w kategorii OPEN najlepszy okazał się Leszek Wrzesień, który pokonał w finale Łukasza Puka. Trzecie miejsce przypadło natomiast Michałowi Woźniakowi. W turnieju gry podwójnej OPEN pierwsze miejsce wywalczył duet Maciej Braś/Michał Zagórski. Na kolejnych miejscach uplasowali się Leszek Wrzesień i Łukasz Motor oraz Mariusz Piorun i Piotr Smyrek.

Finaliści kategorii OPEN turnieju w Warszawie: Łukasz Puk i Leszek Wrzesień.

KRAKÓW 22-23.03. 2014 r.

Kategorię OPEN wygrał Piotr Bajorek, który w decydującym meczu okazał się lepszy od Tomasza Banasiewicza, pokonując go 6:4, 6:2. W kategorii +40 pierwsze miejsce przypadło Krzysztofowi Sieniawskiemu, a drugie Stanisławowi Obidowiczowi. W rywalizacji +50 ze zwycięstwa cieszył się Władysław Baran. Pokonał on w finałowym spotkaniu Stanisława Zagórskiego 6:1, 6:0.

Rozdanie nagród po turnieju w Krakowie.

Dziękujemy za udział i wspólną zabawę! Zapraszamy na kolejne turnieje. Więcej zdjęć znajdziecie na naszym profilu na Facebooku!

©2012 pacificpolska.pl, desgin & engine: adm-media.pl