BXT Raptor

 

  
                                                              

PACIFIC BXT Raptor to rakieta z najnowszej kolekcji marki PACIFIC. BXT Raptor jest ulepszoną wersją rakiety o tej samej nazwie w technologii BX2 i identycznych parametrach. Najnowsza odsłona tej ramy jest polecana graczom klubowym o sportowym zacięciu. Rakieta zapewnia zwiększoną dynamikę, dzięki czemu przyspieszanie piłki staje się jeszcze łatwiejsze. Ponadto dostarcza bardzo dużego komfortu podczas gry.

W trzeciej już odsłonie rakiety Raptor zastosowano najnowsze technologie opracowane przez inżynierów marki PACIFIC: PGS – Precise Grip System (innowacyjna konstrukcja rączki, która poprawia trzymanie rakiety i czucie), Speed-Zone-System (system zwiększający pole czystego trafienia) oraz ulepszony Air Damping (system tłumienia drgań, który chroni stawy tenisisty).

Główka: 102 cali

Długość: 695 mm

Waga: 285 g

Balans: 330 mm

Profil ramy: 24

Ilość strun: 16/19

Sztywność: 67

Cena: 869 zł

Zastosowane technologie:

BXT Speed 

 

    


                                                             

Czwarta odsłona jednego z najpopularniejszych modeli marki Pacific zaopatrzona w najnowsze technologie – nowe materiały wspaniale tłumiące drgania, system Air
Damping, zapewniający bezpieczeństwo stawów. To wyjątkowo przyjemna w grze i nieprzeciętnie komfortowa rakieta najwyższej jakości przeznaczona zarówno dla graczy klubowych, jak i dla zaawansowanych amatorów. Dodatkowo charakteryzuje się dużą mocą podczas uderzeń i łatwością gry.Pacific Speed to lżejsza rakieta, której główna zaleta jest duży komfort i ochrona łokcia oraz ramienia. Powiększona główka pozwoliła stworzyć większe pole czystego trafienia i wygenerować dodatkową szybkość uderzeń przy zachowaniu niewielkiej wagi i dużej manewrowości. Idealna dla graczy klubowych o słabszych warunkach fizycznych czy kobiet, ale również dla potrafiących grać w tenisa na bardzo dobrym poziomie. To model, który wybacza nieco więcej niedociągnięć technicznych lub słabości fizyczne by gra była czystą przyjemnością. Teraz Speed w odsłonie BXT z najnowszymi technologiami, które dają jeszcze więcej komfortu i lepiej chronią ręce! 

Główka: 107 cali

Długość: 695 mm

Waga: 275 g

Balans: 340 mm

Profil ramy: 25

Ilość strun: 16/20

Sztywność: 67

Cena: 799 zł

Zastosowane technologie:

BXT NXS Nexus 102

 

  
                                                              

Ekskluzywna seria rakiet najwyższej jakości. Do grafitu, z których je stworzono dodano najwięcej włókien bazaltowych ze wszystkich rakiet w kolekcji. W aktualnych modelach jest to najnowsza generacja włókien BXT przygotowana przez austriacką firmę technologiczną ASA-Tech, z wyłączną licencją uzycia w branży tenisowej tylko dla marki PACIFIC. Rakieta specjalnie zaprojektowane by osiągnąć jak najniższą wagę i jak największe pole czystego trafienia. Dzięki swojej konstrukcji doskonale wybacza niecentryczne uderzenia i pozwala maksymalnie przyspieszyć piłkę, praktycznie bez wysiłku gracza. 

Główka: 102 cale

Długość: 695 mm

Waga: 260 g

Balans: 370 mm

Profil ramy: 25/27/25

Ilość strun: 16/19

Sztywność: 66

Cena: 1099 zł

Zastosowane technologie:

BXT NXS Nexus 118

 

  
 


                                                             

Ekskluzywna rakieta najwyższej jakości dla najbardziej wymagającyh klientów. Do grafitu, z którego ją stworzono, dodano najwięcej włókien bazaltowych BasaltX ze wszystkich rakiet. Specjalnie zaprojektowana by osiągnąć jak najniższą wagę i jak największe pole czystego trafienia. Dzięki swojej konstrukcji doskonale wybacza niecentryczne uderzenia i pozwala maksymalnie przyspieszyć piłkę, praktycznie bez wysiłku gracza. Innowacyjny system Air Damping w rączce rakiety sprawia, że jest niezwykle komfortowa i bezpieczna dla ręki. Wszystko to osiągnięto przy niedużej sztywności ramy co odróżnia ją od innych rakiet tego typu dostępnych na rynku.

Główka: 118 cali

Długość: 705 mm

Waga: 225 g

Balans: 375 mm

Profil ramy: 25/27/25

Ilość strun: 16/20

Sztywność: 65

Cena: 1199 zł

Zastosowane technologie:

Polecamy również rakiety japońskiej marki Toalson - kolekcja dostępna TUTAJ
©2012 pacificpolska.pl, desgin & engine: adm-media.pl