Spin Six Power 

 

PACIFIC Spin Six Power to jedna z nowości z serii naciągów na sezon 2017. Naciąg jest polecany zawodnikom, którzy preferują grę rotacyjną. Najnowszy sześciokątny, naciąg wielowłóknisty stworzony stricte do gry rotacyjnej. Jego kształt otrzymany dzięki specjalnemu skręcaniu włókien zapewnia dobry potencjał nadawania rotacji przy dużym komforcie i dynamice.

Grubość: 1,25mm  

Cena: 59zł / 12,2m

PLX MaxPower 

 

PACIFIC PLX MaxPower to jedna z nowości marki na sezon 2017. Naciag charakteryzuje się dużą dynamiką przy jednoczesnym zachowaniu komfortu. Polecany graczom początkującym i średnio zaawansowanym. 

Grubość: 1,25mm  

Cena: 59zł / 12,2m

 

PMX

Naciąg PMX wykonany jest w technologii naciągów wielowłóknistych z dodatkiem termoplastycznego, wysoce elastycznego poliuretanu. Naciąg charakteryzuje się zwiększoną dynamiką i wysokim komfortem gry. Długość 12,2m.

Grubość: 1,28mm / 16L

Grubość: 1,33mm / 16

Cena 89 zł

 

Futura TXT

Naciąg Futura TXT w swojej strukturze wykorzystuje otoczkę z syntetycznych włókien polimerowych okrywającą 272 niezwykle silne i elastyczne mikrowłókna nylonowe dla zapewnienia wyjątkowego komfortu gry, kontroli i tłumienia drgań. Długość: 12,2m

Grubość 1,28mm / 16L

cena 52 zł/12 m

 

Nyltec

Nyltec jest wysoce konkurencyjnym naciągiem wśród wszystkich tenisowych naciągów Pacific. Ten naciąg syntetyczny jest stworzony na bazie wielu włókien nylonowych w celu zwiększenia wytrzymałości i prędkości odbitej piłki. Długość: 12,2m.

Grubość 1,35mm / 15L

Cena 26 zł

Power Line

 

Komfortowy naciąg, który charakteryzuje się dużą dynamiką. PACIFIC Power Line to struna nylonowa osłonięta włóknami. Naciąg został stworzony w technologii Pre-Strech, dizęki czemu jest trwały i elastyczny. 

Grubość: 1,24 i 1,33

Cena 49 zł/12 m

Premium Power X

 

Dobrej jakości naciąg nylonowy. Polecany jest w szczególności zawodnikom, którym zależy na komforcie i dobrym czuciu piłki. Naciąg Premium Power X jest dynamiczny i powinien przypaść do gustu szerokiej grupie graczy. 

Grubość: 1,27

Cena 89 zł/12 m

FTX 

 

Nowość od marki PACIFIC na sezon 2017. Naciąg FTX, to struna, której rdzeń jest złożony z warstw mikrofibr, a otaczają go dwie co-polimerowe warstwy. Naciąg zapewnia duży komfort gry, doskonale tłumi drgania, dzięki czemu jest polecany graczom, którzy mają problemy z tzw. łokciem tenisisty. Naciąg dobrze sprawdza się w grze ofensywnej - jest dynamiczny i dodaje dużej mocy uderzanym piłkom. 

Grubość: 1,28 i 1,33

Cena 59 zł/12 m
©2012 pacificpolska.pl, desgin & engine: adm-media.pl