Nowa odsłona rakiety Speed Comp

25-01-2016

Kolejna nowość od marki PACIFIC. Tym razem do sprzedaży trafił Speed Comp w technologii BX2!

/public/Image/pacific/rakiety/rakieta speed comp bx 2 3.jpg


Już teraz oferta marki PACIFIC poszerzyła się o kolejną rakietę produkowaną w technologii BX2. Tym razem to propozycja w grupie rakiet dla tenisistów średniozaawansowanych lub początkujących poszukujacych rakiety wysokiej jakości. Mowa o znanym i popularnym modelu Speed Comp. Teraz dzięki zastosowaniu włókien bazaltowych najwyższej jakości ten model zyskał jeszcze lepsze wlaściwości gry. Dodatkowo BX2 Speed Comp to zupełnie nowa odsłona wizualna w niebieskiej kolorystyce.

BasaltX2® to druga jeszcze bardziej udoskonalona odsłona technologii marki PACIFIC. Pierwsze modele rakiet z jej zastosowaniem debiutowały na polskim rynku kilka lat temu i podobnie, jak w wielu innych krajach zebrały bardzo dobre recenzje. Wszystko dzięki zastosowaniu wysokiej jakości włókien bazaltowych.

PACIFIC nie pozwolił sobie na stosowaniu włókien z Chin, tylko pozyskuje je od firmy technologicznej ASA.Tec z Austrii. Produkowane przez nią włókna są zgodne z wymogami w konstrukcji samolotów i pojazdów kosmicznych, gdzie jakoś i jednolitość materiałów musi być najwyższa.

PACIFIC BX2 Speed Comp

Główka: 102 cali

Długość: 685 mm

Waga: 285 g

Balans: 325 mm

Profil ramy: 24

Ilość strun: 16/19

Sztywność: 63

Cena: 449 zł

Zastosowane technologie:
©2012 pacificpolska.pl, desgin & engine: adm-media.pl