Marcos Baghdatis w PACIFIC Team!

04-03-2014


Miło nam poinformować, że do teamu marki PACIFIC dołączył dobrze znany kibicom na całym świecie Marcos Baghdatis.

/public/Image/pacific/Baghdatis PACIFIC.jpg
fot. Andrew Patron/CameraSport

Najlepszy cypryjski tenisista w historii związał się długoterminowym kontraktem, na mocy którego będzie korzystał ze sprzętu naszej firmy. Jego model rakiety to PACIFIC BX2 X Force Pro.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy powitać szanowanego w tenisowym tourze Marcosa Baghdatisa w PACIFIC Team. Marcos ma na swoim koncie wiele osiągnięć, zarówno na korcie, jak i poza nim. Dzięki swojej charyzmie i postawie na korcie, jest on ulubieńcem wielu kibiców na całym świecie. Myślę, że Marcos będzie dobrym ambasadorem marki PACIFIC. Liczę na długą i owocną współpracę - powiedział Marcus Schwarz, dyrektor zarządzający marki PACIFIC.

Marcos Baghdatis to były numer 8. rankingu ATP, zwycięzca czterech turniejów singlowych, finalista Australian Open i półfinalista Wimbledonu. Na swoim koncie ma zwycięstwa nad zawodnikami ze ścisłej czołówki rankingu, m.in. Rafaelem Nadalem, Rogerem Federerem i Andym Murrayem. Warto przypomnieć, że Baghdaitis swoje największe sukcesy święcił, grając sprzętem marki Fischer. Teraz niejako powrócił do korzeni i znowu korzysta z technologii Fischera. Tyle, że już pod marką PACIFIC.


©2012 pacificpolska.pl, desgin & engine: adm-media.pl